Ponúkame Vám široký sortiment kvalitných produktov

Plastové plomby

Používanie bezpečnostných plastových plomb je veľmi všestranné a hlavne jednoduché. Konštrukčné riešenie, použité materiály a jednoduchý spôsob uzatvárania umožňujú ľahkú manipuláciu a aplikáciu. Nie je nutné používať plombovacie kliešte alebo iné nástroje. Široká ponuka farieb, typov a označenia umožňuje aplikáciu pre takmer akýkoľvek účel. Značenie plomb sa vykonáva podľa účelu použitia buď hĺbkovou tepelnou razbou cez farebnú pásku, laserovým lúčom, termo potlačou a inkjetom. Špeciálne materiálové zloženie plomb odoláva teplotným a chemickým vplyvom.  

Produktové rady:

Plastové plomby BASIC
Plastové plomby PL 95
Plastové plomby SP

Minimálne množstvo pre objednávku je 100 ks plomb jedného druhu a farby. Pri objednávke viac ako 10.000 ks 1 typu a farby a v prípade záujmu o individuálne špeciálne označenie plomb nás prosím kontaktujte.

Plastová plomba BASIC/18
Plastová plomba BASIC/26
Plastová plomba BASIC/32
Plastovázaťahovacia plomba. Ideálne riešenie pre zabezpečenie uzáveru s meniacim sa priemerom alebo šírkou. Celková dĺžka plomby 175 mm.
Plastovázaťahovacia plomba. Ideálne riešenie zabezpečenia uzáveru s meniacim sa priemerom alebo šírkou. Celková dĺžka plomby
260 mm.
Plastovázaťahovacia plomba. Ideálne riešenie zabezpečenia uzáveru s meniacim sa priemerom alebo šírkou. Celková dĺžka plomby320 mm.
Cena od: 0,100 EUR
Cena od: 0,100 EUR
Cena od: 0,100 EUR

 

Plastová plomba BASIC/38
Plastovázaťahovacia plomba. Ideálne riešenie pre zabezpečenie uzáveru s meniacim sa priemerom alebo šírkou. Celková dĺžka plomby 380 mm.
Cena od: 0,100 EUR

 

Plastová plomba PL 95/17
Plastová plomba PL 95/21
Plastová plomba PL 95/27
Plastová plomba typu
Eurolock.
Plomba je vhodná pre zabezpečenie nákladného priestoru kamiónov, rôznych cisternových uzáverov, brán a vrát. Celková dĺžka 170 mm.
Plastová plomba typu
Eurolock.
Plomba je vhodná pre zabezpečenie nákladného priestoru kamiónov, rôznych cisternových uzáverov, brán a vrát. Celková dĺžka 210 mm.
Plastová plomba typu
Eurolock.
Plomba je vhodná pre zabezpečenie nákladného priestoru kamiónov, rôznych cisternových uzáverov, brán a vrát. Celková dĺžka 270 mm.
Cena od: 0,110 EUR
Cena od: 0,110 EUR
Cena od: 0,110 EUR

 

Plastová plomba SP 01
Plastová plomba SP 23.01
Plastová plomba SP 23.02
Plastová plomba s "Tear off", priemer pásika iba 2,5 mm.Celková dĺžka 170 mm.
Plastová zaťahovacia
plomba s kovovým zakliesnením a guľatým prierezom pásika.
Pracovná dĺžka 330 mm.
Plastová zaťahovacia
plomba s kovovým zakliesnením a guľatým prierezom pásika.
Pracovná dĺžka 230 mm.
Cena od: 0,110 EUR
Cena od: 0,120 EUR
Cena od: 0,120 EUR

 

Plastová plomba SP 24.01
Plastová plomba SP 24.02
Plastová plomba SP 21
Plastová zaťahovacia
plomba s kovovým zakliesnením a guľatým prierezom pásika. Pracovná dĺžka 305 mm.
Plastová zaťahovacia
plomba s kovovým zakliesnením a guľatým prierezom pásika. Pracovná dĺžka 240 mm.
Unikátna nylonová plomba. Vysoká pevnosť, kovové zakliesnenie. Priemer pásika iba 1,3 mm. Vhodné pre aplikáciu do tých najmenších otvorov.
Pracovná dĺžka 145 mm.
Cena od: 0,120 EUR
Cena od: 0,120 EUR
Cena od: 0,100 EUR

 

 

Kovové plomby

Kovové plomby vďaka svojmu konštrukčnému riešeniu a vysoko odolnému materiálu umožňujú spoľahlivé a trvanlivé označenie zásielky alebo dopravného prostriedku. Významná funkcia kovové plomby je aj zabezpečenie proti neoprávnenému prístupu a manipulácii so zásielkou. Kovové pečate sa dodávajú v niekoľkých pevnostných kategóriách, z nich tie najpevnejšie odolávajú sile v ťahu väčšej ako 3,5 tony. Na prekonanie takej kovovej plomby sa potom musia použiť pákové nožnice.
Nami dodávané pečate sú vyrábané v zahraničí (západná Európa a USA) a ich parametre a kvalita plne zodpovedá najprísnejším svetovým normám. Firmy ONESEAL a TYDEN BRAMMAL, ktorých výrobky naša firma distribuuje na území SR, v tomto odvetví patria k svetovej špičke. V ponuke sú aj pečate, ktoré sú certifikované podľa ISO / PAS 17712 a môžu sa použiť na zabezpečenie kontajnerových zásielok do USA.

Produktové rady:

Kontajnerová plomba
Lanková plomba
Plomba Tyden

Minimálne množstvo pre objednávku je 100 ks plomb jedného druhu a farby. Pri objednávke viac ako 3.000 ks 1 typu a farby a v prípade záujmu o individuálne špeciálne označenie plomb nás prosím kontaktujte.

Bezpečnostné obálky

B ezpečnostné obálky DEBASAFE nemeckej spoločnosti DEBATIN, patria k tomu najlepšiemu, čo svetový trh v oblasti zabezpečenia zásielok ponúka. Všetky typy obálok sú vyrábané z vysoko kvalitnej LDPE fólie o hrúbke od 50 do- 120 mikometrov. Bezpečnostné prvky slúžiace ako prevencia neoprávneného otvorenia a opätovného uzavretia sú na špičkovej úrovni a stupeň ochrany pred otvorením je závislý na použitej ochrannej páske. Zabezpečovacie prvky umožňujú vizuálnu indikáciu neoprávneného pokusu o otvorenie obálky. V závislosti od typu použitej ochrannej pásky je možné zistiť mechanické narušenie, zmrazenie, zahriatie alebo použitie chemických prípravkov. Použitie obálok je rýchle a jednoduché. Nie je potreba žiadnych lepidiel ani iných pomôcok. Materiál obálok má vynikajúce vlastnosti, je odolný voči vode a možno ho bez problémov popísať bežným guľôčkovým perom alebo nezmývateľnou fixkou.  
Svoje uplatnenie nájdu bezpečnostné obálky v bankovom sektore, v zmenárňach, reštauráciách, v medicíne, v laboratóriách, sú tiež vynikajúcim riešením pre internetové a zásielkové obchody. Všetky obálky sú samozrejme bez problémov akceptované Českou a Slovenskou poštou a ostatnými prepravnými spoločnosťami. Cenovo sú obálky DEBASAFE porovnateľné s inými bežne používanými prepravnými obalmi. Štandardné prevedenie, ktoré je k dispozícii na našom sklade, je opatrené jednotnou potlačou, číselnou radou a čiarovým kódom s políčkami pre odosielateľa a adresáta ako aj 3 kusmi preberacích kupónov. Bezpečnostný uzáver signalizuje všetky pokusy o vniknutie mechanickým spôsobom, pomocou tepla, zmrazením alebo použitím chemických prostriedkov.

 

K okamžitému odberu sú k dispozícii tri základné rozmery bezpečnostných obálok:  
195 x 265 + 35 mm  
265 x 375 + 35 mm  
325 x 480 + 35 mm  
Na želanie možno objednať ďalšie funkčné doplnky, ako sú špeciálne vrecko na prepravné doklady, útržky o potvrdenie prevzatia, výseky pre držadlá a pod. Je možné voliť rozmer obálky, spôsob a bezpečnostnú úroveň jej zabezpečenie, potlač a spôsob označenia.  
Cenovú kalkuláciu obálok "na mieru" Vám radi oznámime do 2 pracovných dní, zvyčajne s dodacou lehotou 3 - 4 týždne.